Okulary

Posiadamy bardzo szeroki wybór oprawek

IDEALNE OKULARY

Dobór odpowiednich okularów to kluczowy krok w zapewnieniu wyraźnego i komfortowego widzenia. Nasz doświadczony zespół  jest gotowy, by Ci w tym pomóc.

Pierwszym krokiem będzie profesjonalne badanie wzroku, które pomoże nam dokładnie zrozumieć Twoje wymagania i wskazać ewentualne problemy wzrokowe. Następnie zaprezentujemy szeroki wybór szkieł korekcyjnych i opraw okularowych, które spełnią Twoje oczekiwania pod względem jakości, stylu i budżetu.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi oprawki takich marek jak: Solano, Armani Exchange, Bodyych, Loro, Ray Ban, Ralph Laurent czy Vogue Eyewear.

Nieustannie inwestujemy w nowoczesny sprzęt do obróbki soczewek, dzięki czemu możemy dostarczyć Ci najwyższej jakości produkt. Nasza wiedza o najnowszych technologiach z dziedziny optyki i okulistyki pozwala nam zaproponować rozwiązania, które doskonale dopasują się do Twojego trybu życia.

Rok POWSTANIA
+
badania wzroku
+
Produkty

stale podnosimy jakość usług

JAK DOBRAĆ OKULARY?

Wybierając nowe okulary, pierwszym istotnym krokiem jest precyzyjne dopasowanie soczewek, ponieważ to one odpowiadają za nasze dobre widzenie.

Nasz salon jest wyposażony w najnowszy sprzęt optometryczny, co umożliwia nam przeprowadzanie standardowych badań, takich jak:

Wstępne badanie komputerowe
Badanie wad refrakcji
Testy, które sprawdzają i wykrywają ewentualne dysfunkcje widzenia

Nasze procedury badania wzroku są zgodne z normami przedstawionymi przez Polskie Towarzystwo Optometrii i Optyki.

W zależności od indywidualnych potrzeb naszych klientów i wyników badań, możemy zaproponować:

Dobór odpowiedniej korekcji okularowej
Dobór soczewek kontaktowych
Dobór soczewek pryzmatycznych
Scroll to Top